شرایط بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی آرایش یاب

7 روز ضمـانت بازگشـت کالا

به طـور کلـی تمام محصـولاتی که در فروشگـاه اینترنتـی آرایش یاب به فروش میرسند دارای ضمـانت نامه اصلی از شرکت های معتبـر می باشد، با این حال در جهت رضـایت مشتـریان عزیز طرح ” 7 روز ضمانت بازگشت کالا ” با توجه به چـارچوب و قوانیـن خدمـات پس از فروش که در ادامه به صـورت کامل شـرح داده می شود، قـابل اجـرا می باشد:

بدینوسیـله تمامی مشتریـان گرامی با آسودگی بیشتر، می توانند محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند.

لطفـا به این نکتـه دقت داشته باشید که گارانتی شرکت های تولیـد کننده محصولات، به منظور اطمینـان مصرف کننده از سلامتی کالا در بازه زمانی مشخص ارائه می شود.

موارد بازگشت کالا ظرف مدت 7 روز

  • کالا دارای اشکال فنی باشد

دراین صورت می بایست در مدت 7 روز، اشکـال و ایراد کالا را به فروشگـاه اینترنتـی آرایش یاب اعلام نمایید.

  • کالا دارای اشکال ظاهری باشد

درصورتی که کـالا دارای اشکـالات ظاهری باشد، مشتـری می بایست از پذیرش کالا امتنـاع نموده و کـالا را به پیک عودت دهد.

  • انصراف از خرید

در صورتیکه در زمان تحویل کالا، مشتری بلافاصله از خرید خود منصرف شود و بسته بندی محصول به هیـچ عنوان باز نشده باشد، امکـان تعویض یا بازگشت کالا وجود دارد و هزینه ارسـال کالا خریداری شده و بازگشت آن تا انبار، برعهده خریدار می باشد.

  • مغایرت کالا با کالای خریداری شده

در صورت مغـایرت کـالا با کـالای خریـداری شده، چنانچـه این مغـایرت قبـل از بـازکردن کـالا قـابل تشخیص نبوده و بعد از بـاز کردن، این مغـایرت مشخص گردد، می بایست حداکثـر 24 سـاعت پس از تحـویل گرفتن کالا توسط خریدار، اعلام گردد .

  • مدت زمان استفاده از شرایط بازگشت کالا

هفت روز ضمانت بازگشت کالا، از تاریخ دریافت کالا توسط مشتری محاسبه می شود.

* در کلیه موارد میبایست، تمامی شرایط مندرج در کارت گارانتی و شرایط گارانتی شرکت گارانتی دهنده برقرار باشد، چنانچه هر یک از شرایط گارانتی نقض شده باشد، امکـان تعویض وجود نخواهد داشت.

بررسی عیوب و مشکلات کالا توسط کارشناسان

کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتـی آرایش یاب ایـرادهای اعلام شده توسط مشتـری را بررسی کرده و نتیجه را ظرف مدت 24 ساعت به مشتری اعلام می کنند. در صورت خرابی محصول امکان بازگشت وجه و تعویض به انتخاب مشتری وجود دارد.

امکـان بازگشت وجه یا تعویض کالا، قبل از بررسی و کنترل توسط کارشناسان بخش فنی وجود ندارد.

خریداران شهرستان میبایست قبل از ارسـال کالای معیوب با شماره تمـاس گارانتی محصول خریدار شده، که به صورت کارت یا هولوگرام می باشد تماس گرفته و مشکل را شرح دهند تا در صورت امکان، کارشناسان فنی مشکل را برطرف یا جهت ارسال کالا به گارانتی آنها را راهنمایی کنند. چنانچه پیش از تماس با شرکت ارائه دهنده گارانتی محصول و هماهنگی با فروشگاه اینترنتـی آرایش یاب کالای خریداری شده، بازگشت داده شود، در صورت سالم بودن محصول هزینه دریافت و ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

کالاهای غیر قابل تعویض

کالاهایی که کارتن و جعبه اصلی کالا پاره یا مخدوش شده باشد و یا گارانتی آن مخدوش شده باشد، غیر قابل تعویض می باشد.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا، امکـان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

نقض هر یک از شرایط مندرج بر روی یا شرایط شرکت گارانتی دهنده، امکـان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

نحوه محاسبه هزینه بازگشت هزینه ارسال محصول

  • در صورتیکه محصول دارای نقص فنی و یا ارسال محصول به اشتباه انجام شده باشد، هزینه بازگشت و ارسال مجدد کالا، طبق تعرفه سایت به عهده فروشگاه اینترنتـی آرایش یاب می باشد و بیشتر از آن به عهده مشتری میباشد.