هر سفارش  + یک هدیه . . .

محصولات شگفت‌انگیز

کلیون

با محصولات برند ايتاليايي كليون از پوست و موي خودتون بيشتر مراقبت كنيد.صابون مايع انتي باكتريال ضد جوش كليون به لطف تركيبات مرطوب كننده مانندگليسرين، پانتونل و لانولين علاوه بر پاك كردن و باكتري زدايي رطوبت پوست را به خوبي حفظ ميكند اين محصول ترشحات چربي پوست را تنظيم و به صورت نرمال در مي اورد كه در نتيجه ان پوست هاي چرب و خشك نرمال سازي ميشود و از بروز خشكي و جوش هاي چركي جلوگيري ميكند و به مرورجوش ها را بر طرف وپوست را التيام ميبخشد.

با صابون مايع كليون بعد از يك روز كاري طولاني ارايش والودگي ها رو از پوست خود پاك كنيد و به پوست خود احساس نشاط،شادابي وپاكيزگي هديه دهيد. صابون مايع كليون بافت ژل مانند دارد و p h پوست را كاملا تنظيم و كنترل ميكند.

يكي از عادت نادرستي كه بعضي از افراد دارند براي شستشوي صورت از شامپوي بچه استفاده ميكنند كه به دليل مناسب نبودن اين محصول براي شستشوي به مرور پوست صورت كدر و باعث بروز لكه هاي تيره روي سطح پوست ميشود به همين منظور پيشنهاد ما به شما استفاده از صابون هاي مايع يا ژل هاي شستشو ميباشد،اين محصول مناسب افرادي كه پوست هاي حساس، خشك و جوش دار دارند. حجم صابون مايع كليون ٥٠٠ ميل ميباشدو مناسب براي استفاده روزانه ،با توجه به اين حجم بسيار قيمت مناسبي دارد و به صرفه است، محصولاتي با قيمت بالا لزوما داراي بهترين كيفيت نيستند ،خيلي از محصولات با قيمت مناسب و كيفيت مشابه توليد و عرضه ميشوند كه برند كليون از اين مزيت برخوردار است
فوايد صابون مايع كليون:
پاك كننده عميق پوست
مرطوب كننده پوست
از بين بردن جوش هاي چركي
تنظيم ترشحات چربي
طريقه مصرف: روزي ٢ مرتبه روي پوست به صورت ماساژ ماليده و بعد از يك دقيقه با اب شستشو دهيد.
در صورت چركي بودن پوست روزي ٣ مرتبه استفاده شود.
توليد كننده كمپاني L.C.A كشور ايتاليا

ترتیب بر اساس:
تعداد در صفحه
فیلتر محصولات
اعمال فیلتر
دسته محصولات
برند و سازنده کالا
انتخاب رنگ
حافظه داخلی
تعداد سيم کارت
محدوده قیمت